مشاوره مالیاتی تلفنی رایگان

تلفن مشاوره مالیاتی

در این مطلب یعنی مشاوره مالیاتی تلفنی رایگان شماره تلفن شرکت بهراد با کارشناسی اقای مهرابادی قرار داده میشود

Tax consultancy services

شماره تماس

02188874842

09121823943

مشاوره رایگان-اقای مهرابادی

تلفن های مراکز مشاوره مالیاتی در تهران

خدمات مشاوره و حسابداری در تهران

اگر امکان دارد آن را به فارسی رایانامه کنید دریافت مشاوره مالیاتی تلفنی

02188874842

09121823943

شرکت مشاوره مالیاتی بهراد شرکت مشاوره مالیاتی بهراد شرکت مشاوره مالیاتی بهراد

برخی سوالت مهم مالیاتی شما

مالیات شرکتهای غیرفعال چقدر است؟

همانطور که همواره گفته می شود مالیات بر درآمد می باشد و شرکتهایی که فاقد درآمد

هستند می بایست اظهارنامه عملکرد سفید ارسال نمایند و طبیعتا مالیاتی برای این دسته

از شرکت ها وجود نخواهد داشت .

مقدار مالیات بر درآمد چگونه محاسبه می گردد ؟

پس از ارسال اظهارنامه عملکرد سالانه و مشخص شدن سود خالص شرکت ،حدود یک

بیستم از کل سود سالانه با توجه به نظر سرممیزی مالیات قابل پرداخت خواهد بود.

 

مالیات تکلیفی چگونه محاسبه می گردد ؟

مالیات تکلیفی مربوط به قراردادهای شرکت می باشد و شرکتی که در طرفین قرارداد طرفه

پرداخت کننده مبلغ قرارداد می باشد می بایست 3 درصد از کل مبلغ قرارداد را از طرف مقابل

کسر کرده و به دارایی پرداخت نماید .

ذکر موارد فوق تا حدودی به روشن نمودن بحث مالیات شرکت ها کمک می نماید و ترس از به ثبت رساندن شرکت ها به دلیل مباحث مالیاتی را می کاهد .
اما آیا نوع شرکت ربطی به میزان مالیات دارد؟ مثلا در کدام یک از شرکت های با مسئولیت محدود و سهامی خاص مالیات کمتر است ؟ در جواب باید گفت همواره مالیات بر درآمد می باشد و ربطی به نوع شرکت ندارد .
البته به طور کلی موسسات غیر انتفاعی مانند موسسات خیریه معاف از مالیات هستند و هم چنین تعاونی ها مالیات کمتری نسبت به دیگر شرکت ها پرداخت می نمایند .

مدت زمان اخذ کد اقتصادی چقدر است؟

در صورت کامل بودن مدارک مورد نیاز و تشکیل پرونده مالیاتی در حوزه مالیاتی مرتبط حدود 3 هفته الی یک ماه مدت زمان مورد نیاز برای صدور کد اقتصادی می باشد ،البته این مدت در صورتی است که بازدید از محل دفتر شرکت صورت نگیرد .


سوال 1- آیا فعالیت های ورزشی معاف از مالیات می باشد ؟


پاسخ1- طبق ماده 134 قانون مالیاتهای مستقیم اصلاحی 1394 درآمد باشگاهها و موسسات ورزشی دارای مجوز از سازمان تربیت بدنی حاصل از فعالیت های منحصرا ورزشی از پرداخت مالیات به شرط و تسلیم اظهارنامه مالیاتی و رعایت سایر تکالیف مندرج در تبصره 1 ماده 146 ق.م.م معاف می باشد.


سوال 2- نحوه نقل و انتقال معادن به چه صورت است و آیا واگذاری معادن نیز جزو قوانین املاک می باشد ؟


پاسخ2- با توجه به اینکه فعالیت معادن براساس مجوز دریافتی از سازمان صنایع و معادن بوده و در زمان خرید و فروش مجوز سود حاصل از دریافتی از مجوز مدنظر قرار میگیرد، لذا منظور انتقال حق استفاده از معدن مورد معامله می باشد و جزو قوانین املاک نمی باشد . (حق الامتیاز معدن قابل نقل و انتقال است . )


سوال 3-در هنگام صدور فاکتور برای اشخاص عادی که جزو شرکت ها و موسسه هـای ثبت شـده نیستند مالیـات

ارزش افزوده از طرف آنها به چه صورت ثبت می شود و چرا باید از آنها ارزش افزوده گرفت ؟


پاسخ3- طبق ماده 18 و 19 قانون مالیات بر ارزش افزوده مودیان ( شامل اشخاص حقیقی و حقوقی فراخوان شده مراحل یک تا هفت نظام مالیات بر ارزش افزوده ) مکلفند در قبال عرضه کالا ویا خدمت این قانون صورتحسابی با رعایت قانون نظام صنفی به ترتیبی که توسط سازمان امور مالیاتی کشور تعیین و اعلام میشود صادر و مالیات متعلق را در ستون مخصوص درج و وصول نمایند و در صورت استفاده ماشینهای فروش ، نوار ماشین جایگزین صورت حساب خواهد شد. لذا با توجه به فراخوانهای هفت مرحله ای به غیر از اشخاص حقوقی وموسسات ثبت شده ، اشخاص عادی ( حقیقی ) نیز مشمول مالیات ارزش افزوده گردیده اند و این اشخاص نیزمکلف به ثبت نام و مشمول مالیات میباشند.اگر این اشخاص از جمله مودیانی باشند که مکلف به نگهداری دفاتر میباشند ( مانند اشخاص بند الف ماده 95 قانون قبلی ) ثبت واعمال مالیات ارزش افزوده مانند اشخاص حقوقی و موسسات میباشد و اگر مکلف به نگهداری دفاتر نبوده ویا اقدام به نگهداری دفاتر ننمایند با توجه به فاکتورهای خرید ارائه شده و فروش لحاظ شده توسط واحد رسیدگی اقدام به محاسبه مالیات میگردد.


سوال 4- مال الاجاره واقعی یا مشابه به چه صورت مشخص می شود و آیا جدول اجاره مکانهای مختلف برای استانی اعلام شده است ؟


پاسخ4- براساس ماده 54 قانون مالیاتهای مستقیم درآمد اجاره براساس قرارداد اعم از رسمی یا عادی مبنای تشخیص مالیات قرار میگیرد و در مواردی که قرارداد وجود نداشته باشد یا ازا ارائه آن خودداری گردد و یا مبلغ مندرج در آن کمتر از هشتاد درصد (80 %) ارقام مندرج در جدول املاک مشابه تعیین اعلام شده توسط سازمان امور مالیاتی کشور باشد و نیز در مورد ماده (54 مکرر) این قانون میزان اجاره بهاء براساس جدول اجاره املاک مشابه تعیین خواهد شد و جدول هر ساله به تصویب کمیسیون تقویم املاک براساس ماده 64 ق.م.م می رسد.


سوال 5- چرا افرادی که از کارت بازرگانی افراد دیگر جهت واردات و صادرات استفاده می کنند تحت پیگرد قانونی قرار نمی گیرند ؟


پاسخ5- باعنایت به اینکه طبق بند 7 ماده 274 ق.م.م اجراء از 1/1/95 استفاده از کارت بازرگانی دیگران به منظور فرار مالیاتی جرم محسوب می شود ، لذا در صورت اطلاع از موضوع ف سازمان امور مالیاتی اقدامات مربوطه را انجام می دهد، اما قبل از تاریخ فوق می بایست صاحب اصلی کارت اقدام به طرح دعوی علیه سوء استفاده کننده نزد مراجع قضایی نموده و سازمان امور مالیاتی به عنوان شاکی ثانویه در پرونده ورود پیدا نماید.


سوال 6- چرا از نرم افزارهای معتبرحسابداری به جای دفاتر قانونی استفاده نمی شود ؟


پاسخ 6- با توجه به اینکه در آئین نامه تحریر دفاتر محلی برای استفاده از نرم افزارهای حسابداری پیش بینی نشده است و اداره کل باید در قانون تحریر دفاتر مدنظر قرار گرفته و اصلاح گردد . طی بخشنامه ( 118/94/200-9/12/94 )باتوجه به آیین نامه جدید پس از اصلاحیه در قسمت اخیر بند 1-3 ماده 6 اشاره ای به پیش بینی حذف دفاتر دستی شده است . نرم افزارهای حسابداری مورد قبول آئین نامه تحریر و نگهداری دفاتر است ، لیکن بایستی اطلاعات از دفاتر به نرم افزار منتقل گردد و ثبت خلاصه در دفاتر انجام شود .


سوال 7- اگر اداره امور مالیاتی و کـارکنان آن در حق اربـاب رجوع موجب تخلف شوند چه مـراجعی رسیـدگی می کند ؟


پاسخ 7- براساس ماده 264 و 265 ق.م.م وظیفه رسیدگی و کشف تخلفات و تقصیرات مأموران مالیاتی و همچنین سایر مأموران که طبق این قانون و در امر وصول مالیات دخالت دارند و نیز کسانی که با حفظ سمت وظایف مأموران مزبور را انجام می دهند و تعقیب آنها برعهده دادستانی انتظامی مالیاتی است و همچنین در مراحل بعدی طبق ماده 266 هیأت رسیدگی به تخلفات اداری مرجع رسیدگی می باشد .


سوال 8- اگر اظهارنامه ارزش افزوده براساس فاکتورهای صادره به اداره امور مالیاتی ارسال شودو اطلاعیه دیگری در دسترس اداره مزبور نباشد آیا اداره ارزش افزوده می تواند مبلغ بیش از اظهارنامه تسلیمی منظور نماید ؟


پاسخ 8- با توجه به دستورالعمل های رسیدگی صادره از طرف سازمان امور مالیاتی از جمله دستور العمل شماره 12069 مورخ 18/6/91 علاوه بر مدارک ارائه شده از طرف مودی ( صورتحسابهای فروش) ، قرائن وشواهد دیگری نیز توسط واحد رسیدگی وجود داشته که ملاک اظهار نظر قرار میگیرد ازجمله مراجعه مامورین مالیاتی به محل فعالیت و بازرسی ومشاهده فعالیت مودی ، اخذ اطلاعیه های خرید وفروش از سامانه ماده 169 ق.م.م و پاسخ استعلام واصله سایر اشخاص ثالث مانند ادارات و شرکتهای طرف قرارداد مودی ، بررسی اظهارنامه عملکرد ویا اطلاعیه های موجود در پرونده عملکرد که لحاظ شده و سپس نسبت به تهیه گزارش رسیدگی بر اساس موارد فوق اقدام میگردد و اگر بر اساس موارد فوق مدارکی مبنی بر فروش بیش از ابرازی شرکت به دست آید در گزارش رسیدگی لحاظ میگردد.

بهترین  مشاوره مالیاتی تلفنی در تهران رایگان

02188874842

09121823943

مشاوره رایگان اقای مهرابادی

 

در این گزارش در نظر داریم به بررسی بیشترین و کمترین مبالغ سود برآوردی اعلامی توسط مجموعه های بورسی و نیز متغیرهایی همچون میزان بازدهی و قیمت پایانی آنها طی آخرین روز معاملاتی هفته گذشته بپردازیم.

پرسودترین شرکت ها

براساس گزارش بورس نیوز، شرکت سیمان بهبهان مجموعه ای است که با برآورد سود هشت و 336 ریالی برای سال مالی جاری خود بیشترین مبلغ سود هر سهم را پیش بینی کرده و از این نظر در رتبه اول ایستاده است.

شرکت های پتروشیمی مارون و ارتباطات سیار نیز مجموعه هایی هستند که با برآورد سودی بیش از شش هزار ریال در رتبه بعدی قرار می گیرند.

پرسودترین و کم سود ترین شرکت ها را بشناسید!

سود بیش از پنج هزار ریالی پنج شرکت

براساس این گزارش، پنج شرکت فعال بورسی و فرابورسی نیز وجود دارند که سود برآوردی آنها بیش از پنج هزار ریال است، مجموعه هایی همچون کشاورزی و دامپروری مگسال، پتروشیمی زاگرس، گلوکوزان، نفت پاسارگاد و قند لرستان.

پرسودترین و کم سود ترین شرکت ها را بشناسید!

سود بالای چهار هزار ریالی در سه صنعت

شرکت های سیمان قائن، پتروشیمی فن آوران و نفت بهران نیز سودی بیش از چهار هزار ریال را برای سال مالی جاری خود برآورد کرده اند، مجموعه هایی که در گروه سیمان، پتروشیمی و روانکارها فعالیت می کنند.

پرسودترین و کم سود ترین شرکت ها را بشناسید!

کدام شرکت ها بیش از سه هزار ریال سود دارند؟

شش مجموعه بورسی نیز پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی خود را با برآورد سود بیش از سه هزار ریال ارایه کرده اند.

پرسودترین و کم سود ترین شرکت ها را بشناسید!

140 شرکت نیز برای سال مالی جاری خود سود بیش از دو هزار ریالی و 59 شرکت سود بیش از هزار ریالی برآورد کرده اند که از ذکر نام آنها خودداری می کنیم.

سودهای سه رقمی و دو رقمی در اختیار چه شرکت هایی است؟

علاوه بر آن، 167 مجموعه بورسی سود سه رقمی یعنی کمتر از هزار ریال و 15 شرکت نیز سود برآوردی کمتر از 100 ریال را پیش کرده اند.

تک رقمی ها را بشناسید!

براساس اطلاعات موجود، مجموعه های سایپا، تولید محور خودرو، صنایع ریخته گری ایران، پگاه آذربایجان غربی، سایپا شیشه و محورسازان ایران خودرو سود تک رقمی را برای سال مالی خود برآورد کردند.

پرسودترین و کم سود ترین شرکت ها را بشناسید!

همانطور که از جدول فوق پیداست اغلب مجموعه های مذکور در حالی سود برآوردی کمتر از 10 ریالی را برآورد کرده اند که میزان بازدهی آنها از ابتدای سال جاری تا چهارشنبه هفته گذشته مثبت بوده است.

مجموعه هایی که زیان برآورد کرده اند!

در پایان این گزارش می افزاید، شش مجموعه نیز زیان را برای سال مالی جاری خود برآورد نموده اند که میزان بازدهی همگی آنها به جز دو سهم خاور و “تمحرکه” منفی بوده است.

پرسودترین و کم سود ترین شرکت ها را بشناسید!

موسسه حسابداری و مالیاتی بهراد در نظر دارد به مودیان مالیاتی عزیز مشاوره مالیاتی رایگان دهد تا شامل جریمه یا محاسبه مالیات به صورت الراس نشوند

موسسه حسابداری | شرکت … https://www.auditing-tax.com/get-telephone-tax-advice/ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ – مشاوره مالیاتی تلفنی و حضوری برای کاهش مالیات پرداختی به صورت … ما

مفتخریم تا با ارائه رایگان و بهینه خدمات و مشاوره های  – مشاوره مالی بصورت تلفنی (30 دقیقه 500.000 ریال/60 دقیقه 1.000.000 ریال) … شما این صفحه را 2 بار دیدید. آخرین بازدید: 4/28/18 م خصوصی شما را به هر … مشاوره مالیاتی رایگان سایت بستانکار bestankar.com/مش/ مشاوره مالیاتی رایگان شرکت ADA :تیم مشاوره ما با کمک تخصصی رایگان به … دی ۳۰, ۱۳۹۶;

| موسسه حسابداری | شرکت حسابرسی  | . مشاوره مالیاتی تلفنی / از آنجا که خود فروشنده نیز ضمن خرید اولیه چنین مالیاتی را پرداخته ولی مصرف کننده ….. شما می توانید برای مشاوره تلفنی رایگان با ما تماس برقرار و از خدمات

مشاوره ما … مشاوره مالیاتی تلفنی رایگان – بیدبرگ –  مشاوره مالیاتی تلفنی مرجع مالیات و امور مالی https://www.bidbarg.com/tax/634/مشاوره-مالیاتی-تلفنی-رایگان ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ – سلام. می تونید با کلیک بر روی دکمه طرح سوال در بالای همین صفحه سوال مالیاتی تون رو مطرح کنید تا مشاوره رایگان از کارشناسان مالیات دریافت … مشاوره مالی،رایگان،مالیاتی،مشاور،حسابداری،حسابرسی،آزاد … aryahesab.com/مشاوره-مالی-رایگان/ مشاوره مالی،رایگان،مالیاتی،مشاور،حسابداری، مشاوره مالیاتی تلفنی حسابرسی،آزاد،حضوری،تلفن مشاوره

.شاوره مالیاتی رایگان – سایت بستانکار | · دیدگاهتان را ارسال نمایید · raminadmin … مشاوره مالیاتی تلفنی رایگان – نیاز روز www.niazerooz.com/keys/مشاوره-مالیاتی-تلفنی-رایگان/بسیار کارامد و بسیار لذت بخش از خدمات مالی و مالیاتی شرکت بهراد استفاده کنید و هیچ هزینه ای پرداخت نکنید به صور کاملا مجانی مشاوره مالیاتی تلفنی دریافت کنید مالیات بسیار مهم است و دادن ان مهمتر پرکردن اظهار نامه فرصت اندکی دارد و کد اقتصادی و گرفتن ان کد کارگاهی بسیار مهم است و باید در اسرع وقت انرا تهیه کرد تا مالیات زیاد و جریمه شامل حال شما نشود البته دولت فرصت مناسبی داده اما برخی شرکت ها ممکن است نصبت به پر کردن اظهار نامه غفلت کنیدپس با  مشاوره مالیاتی تلفنی رایگان میتوانید سوالات خود را بپرسید ،

 

پاسخگویی مشاوره مالیاتی تلفنی (رایگان) – صدای وکیل

 همه موارد مربوط به مشاوره مالیاتی تلفنی رایگان. تماس با ما :: مشاوره مالیاتی،خدمات مالیاتی،حسابداری و مدیریت | … helptax.ir/page/ContactUs تلفن ثابـت صرفـا برای امور کـاری (خدمـات حسـابـداری و مـالیـاتی) و همچـنین شرکـت‌ها مشاوره مالیاتی تلفنی  و اشـخـاص طرف … … مشاوره تلفنی رایگان (صرفا از طریق تماس به تلفن همراه).
مشاوره حقوقی تلفنی (رایگان) 16 الی 66567311-021 (مشاوره حقوقی تلفنی رایگان)

شبکه کارینو | گروه مشاوران مالی و مالیاتی هستی 30 % تخفیف

 
مشاوره خرید رایگان نرم افزار هلو; فروش کلیه محصولات طرفه نگار (نرم افزار حسابداری هلو ) با 5%تخفیف; پشتیبانی تلفنی 24ساعته نرم افزارهای سینگل وشبکه …

مشاوره مالیاتی رایگان تلفنی – نیازپرداز

 
مشاوره مالیاتی رایگان. -انجام کلیه امور مالی و مالیاتی. -تهیه لایحه و دفاعیه مالیات مطابق قوانین و بخشنامه های مالیاتی. –مشاوره تلفنی در امور مالیاتی. – دفاع از پرونده های …

مشاوره مالیاتی آنلاین – تجارت 98

 
۲۷ دی ۱۳۹۶ – تجارت98◼ مشاوره مالیاتی آنلاین اینترنتی و تلفنی با استفاده از کارشناسان و مشاوران مجرب به امر مالیات با مناسب ترین قیمت. … آگهی رایگان.

مشاوره تلفنی در مشهد 9095110098 | @HesabdaryCom – …

www.rezajalaly.com/?p=2116

 
۱۲ فروردین ۱۳۹۱ – مشاوره تلفنی در مشهد 9095110098,سرويس خدمات مشاوره تلفني در حسابداري حسابرسي و آموزش ( PRM ) در شهر مقدس مشهد.

Askari-Nasr.com – مشاوره تامین اجتماعی، کار و امور مالیاتی

 
جهت دریافت مشاوره با شماره تلفن ۰۹۱۲۲۰۸۹۱۳۵ تماس بگیرید. (مشاوره رایگان تلفنی فقط از ساعت ۲۰ تا ۲۲). آدرس: تهران، خیابان آزادی، خیابان خوش جنوبی، نبش کوچه …

انجام مشاوره رایگان مالیاتی در اتاق تهران – سایت خبری …

www.tabnak.ir › صفحه نخست › اقتصادي

 
۱۹ خرداد ۱۳۸۷ – به گزارش روابط عمومي اتاق تهران، اتاق تهران براي مشاوره امور مالياتي، … شده امور مالياتي، اعضاي اتاق تهران مي‌توانند به صورت مکاتبه‌اي، تلفني و …

مشاوره مالیاتی تلفنی  موسسه مدیران محاسب | خدمات حسابداری مالیاتی

 
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ – سوالی دارید از مشاور های ما بپرسید. اگر سوال مالی و مالیاتی دارید ،خوشحال می شیم به اون پاسخ بدیم.ابتدا حتما از فایل مشاوره رایگان استفاده کنید،

مشاوره مالیاتی تلفنی | مشاوره حقوقی

 
موسسه وکلای عدالت مفتخر است با استفاده از تجارب وکلای خبره ای که در کنار هم گردآوری کرده است ارائه دهنده مشاوره حقوقی… 09122158791.

مشاوره مالیاتی تلفنی در زمینه ثبت شرکت، ثبت برند و… – …

 

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ – مشاوره تلفنی رایگان – در زمینه ثبت شرکت، ثبت برند و… … تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی اخذ گواهی مالیات بر ارزش افزوده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *