همه چیز درباره مشاوره مالیاتی

 مشاوره مالیاتی مورد اعتماد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

قطعا یکی از بارزترین ویژگی های یک مشاور مالیاتی در عرضه خدمات تخصصی متمایزدارابودن سوابق خیلی خوب در این حوزه است. سوابقی که طرف قرارداد با بررسی آنها بتواند اعتماد لازم را بدست بیاورد. نکته مهم دیگر در راهکارهای اولیه است. کافرما و مدیر کسب و کار بهتر از مشاورمالیاتی مسیر مراجعات و حتی انواع هیات ها را می شناسد و فقط به دنبال راهکارهای کلیدی است. ضمن اینکه ارتباطات ناسالم راهکار کلیدی در مشاوره مالیاتی محسوب نمی شود.پس هنر یک مشاور مالیاتی حرفه ای این است که با یک راهکار و حتی پیشنهاد اثرگذار به طرف مقابل اثبات کند که سوابق مندرج در رزومه حبابی نبوده و پتانسیل اجراو پیگیری پرونده مالیاتی را خواهد داشت.

در هنگام مشاوره مالیاتی به نکات زیر توجه و تفحس کنید :

  • حتماً مشاوره مالیاتی را در محل ثابت و با نام کسبی مشاور انتخابی برگزار کنید و در دومین جلسه محل شرکت خود را پیشنهاد دهید
  • بجای جستجو گواهینامه عضویت شخص برگزیده در انجمن ها و …جهت مشاوره مالیاتی، در سوابق و رزومه بررسی کنید تا بحال چند بار هیات مالیاتی حضور فعال داشته؟
  • قبل از طرح مشکل خود در قالب موضوع اصلی مشاوره مالیاتی، از اجرای پرونده هایی با موضوع فعالیت شما یا مشابه سوال کنید
  • سعی نکنید مشکل خود را جسته و گریخته مطرح کنید و قبل از برگزاری مشاوره مالیاتی از توانمندی مشاور اطمینان حاصل کنید
  • مشاوره مالیاتی را فقط اختصاص به مباحث مالیاتی دهید و از پیشنهاد مباحث بیمه ای و حقوقی پرهیز نمایید
  • استعلام قیمت در جلسه اول مشاوره مالیاتی بستگی به نوع مشکل دارد در صورت پرونده دارای جریمه مالیاتی جایز و در غیر اینصورت جایز نیست!
  • نگرانی از افشای مشکل پرونده در حین مشاوره مالیاتی باعث پنهان کردن پاره ای از مسائل می شود که در ارائه مشاوره تاثیر گذار است
  • همیشه انتظار صفر شدن جریمه و یا حذف مشکل خود را در مشاوره مالیاتی نداشته باشید و جنبه اعتباری مجموعه خود را در حوزه مالیاتی در نظر بگیرید

مشاوره مالیاتی کسب و کار شما چندمین اولویت قرار دارد؟

فرض کنید شما دارنده یک اتومبیل هستید و مشکلی برای آن بوجود می آید که باعث متوقف شدن اتومبیل نمی شود و فعلاً شما برنام های برای تعمیر آن ندارید، علت این است که تعمیر اتومبیل در اولویت کار روزمره شما قرار نگرفته است و باید به موارد دیگر رسیدگی کنید فقط موقعی تعمیر اتومبیل اولویت اول شما می شود که کار شما را متوقف نماید. در مورد نیاز شما به مشاوره مالیاتی هم وضعیت به همین صورت است! بسیاری از کسب و کارها یا صدا را متوجه نمی شوند و یا توجهی به صدا نمی کنند تا جاییکه با تل انبار حوادث و مشکلات مواجه می شوند و شاید دیگر کاری از دست مشاوره مالیاتی هم بر نیاید.

مشاوره مالیاتی یا مشاوره حرکتهای زیرزمینی ؟

متاسفانه برداشت اشتباه برخی افراد از مشاوره مالیاتی، وساطت کردن و ضمانت کردن در حوزه مالیاتی از طرف مشاور است در صورتی که ایمن سازی یک کسب و کار صرفاً با جهت دادن به موقع و رسیدگی بهنگام در قالب مشاوه مالیاتی حرفه ای رقم میخورد.

مشاوره مالیاتی با کارت هوشمند را امتحان کرده اید؟

یکی از نگرانی مودیان و اشخاص دسترسی به یک مشاوره مالیاتی اصولی و مطابق با انتظارات حوزه مالیاتی است. ما ادعا نمی کنیم بهترین هستیم ولی این اطمینان را به شما می دهیم که محدوده مشاوره مالیاتی خود را به تهران و چند شهر بزرگ محدود نکنیم و اکثر نقاط کشور را پوشش دهیم. اگر تا بحال نام  مشاورکارت هوشمند را نشینده اید وارد آدرس فوق شوید:http://persianhesab.com/mshavrkart/
امکان مشاوره مالیاتی بصورت تصویری نیز فراهم شد

اگر برای شما مهم است حتما چهره مشاور مالیاتی خود را مشاهده کنید و در دورترین نقطه ایران حضور دارید ما فضای حضوری را با نرم افزارهای بسیار آسان در اختیار شما قرارمی دهیم.

سوابق خدمات مشاوره مالیاتی پرشین حساب

شاید نه، حتما برای شما مهم است که چگونه در بین دیگر مشاورین مالیاتی به خدمات مشاوره مالیاتی ما اعتماد کنید، ما سوابق خود را که طی این مدت رقم زده ایم،در اختیارتان قرار می دهیم تا با آگاهی کامل تصمیم گیری نمایید.برای دریافت سوابق می توانید وارد لینک فوق شوید:

سوابق پرشین حساب

 مشاوره مالیاتی

ما تمام تلاش خودمان را برای بالابردن آگاهی شما به کار می بریم تا دچار سردرگمی در امور مالیاتی نشوید و در کنار شما هستیم اگر بخواهید و نیازبه مشاوره مالیاتی در مجموعه شما احساس شود

معرفی میثم حاجی محمدی (متخصص مالی و مالیاتی )

سلام دوست گرامی، قبل از اینکه با روند مشاوره مالیاتی آشنا شوید، خودم را خدمت شما معرفی می کنم. من میثم حاجی محمدی هستم متولد مردادماه ۵۹ در تهران، بنیانگذار سایت پرشین حساب ،سخنران همایش های مالیاتی ، نویسنده کتاب صفر تا صد مالیات و مشاور مالیاتی برندهای تجاری کشور ، با اینکه کمی دیرتر وارد حوزه حسابداری شدم ولی خیلی زودتر درگیر کارهای مالیاتی بودم. موقعی که کمتر از ۵ سال سابقه کار حسابداری داشتم بعنوان حسابدار مالیاتی در بزرگترین پروزه ملی کشور اتوبان تهران کرج استخدام شدم و حالا افتخار می کنم که از یک کارمند ساده حسابداری به جایگاه مشاور مالیاتی این پروژه دست پیدا کردم ، توضیحات را طولانی نمی کنم و از شما دعوت می کنم برای آشنایی با سوابق اجرایی، سخنرانی، آموزشی و مشاوره مالیاتی بنده وارد لینک رزومه من شوید:

رزومه کامل میثم حاجی محمدی 

تعریف مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی خدماتی است که موسسه پرشین حساب برای مدیران و شرکت ها ارائه می دهد . در مشاوره مالیاتی ما سعی نمی کنیم با ایجاد تهدید کسب درآمد زیاد داشته باشیم همانطوریکه قبلا مطرح شد کار ما آموزش است و ابتدا سعی داریم با یک آموزش کاربردی افراد را آگاه کنیم و اگر تمایل داشتند اجرای امورات مالیاتی و حتی حسابداری را در دست بگیریم .

تصور شما از مشاورمالیاتی چیست؟

یکی از برداشت های اشتباه اشخاص حقیقی و حقوقی از مشاورمالیاتی، حل مشکلاتی است که بر خلاف قوانین دنبال شود و سریع تر به نتیجه برسد. خیلی واضح و شفاف خدمتتان عرض کنیم با راه اندازی طرح جامع مالیاتی که منجر به راه اندازی سامانه های مالیاتی شد تمامی ورودی ها و خروجی ها طبق ماده ۱۶۹ مکرر بطور کامل تحت کنترل آنلاین سازمان امور مالیاتی قرار دارد و حتی در داخل سازمان نیز پیاده سازی شده است و فقط منوط به مودی نمی شود. پس توافقات نابجا شاید در یک سال و یک مقطع درد شما را تسکین کند ولی پس از گذشت این مقاطع ممکن است تمامی رشته ها پنبه شود و پرونده با جرائم سنگین تری مواجه شود.

ویژگی یک مشاور مالیاتی خوب چیست؟

اطلاعات به روز همراه با اجرای چالشی در هیات ها می تواند بدنه اصلی یک مشاور خوب را تغذیه کند. منظور از اطلاعات به روز تسلط  بر تطبیق بخشنامه و قوانین با شرایط و نوع فعالیت مودیان می باشد چه بسا اگر این مهارت را مشاوره مالیاتی به همراه داشته باشد دفاعیات و لوایح مطمئن تری را در هنگام ابلاغ برگ تشخیص مالیات و وقوع جرائم پیاده سازی خواهد کرد.

چگونه مسیر مشاوره مالیاتی ارزان و کوتاه تر می شود؟

در برخی از مواقع شما نیاز به ارائه یک لایحه و یا دفاع در شرایط خاص و حتی یک تایید در مسیر پرونده های خودتان دارید و نیازی نمی بینید که یک قرارداد مشاوره مالیاتی منعقد کنید و کل مشکل شما در حد یک پیام و یا تماس در سریعترین زمان انجام  می شود،پیشنهاد خوب ما در این بخش پیوستن به سیستم نوبت دهی پرشین حساب می باشد

آشنایی با سیستم نوبت دهی مشاوره مالیاتی پرسرعت 

 

برخی از فیلم هایی که می تواند آگاهی شما را در حوزه مالیاتی بالاتر ببرد

منبع:http://persianhesab.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *